Viesnīca

 

 

Darījumiem

 

Viesnīcā pieejams daudzpusīgi aprīkots biznesa centrs, bezmaksas bezvadu internets, telpas konferencēm un sanāksmēm, biznesa pusdienu ēdienkarte restorānā,

bezmaksas autostāvvieta ar videonovērošanu, kā arī transfēra pakalpojumi.

 

Atrašanās vieta pašā Liepājas centrā nodrošinās to, ka ērti sasniegsiet jebkuru pilsētas objektu.

Ja nepieciešams doties ārpūs Liepājas, sabiedriskais transports pieejams tikai 100 m attālumā.

 

Ja plānojat regulārus darba braucienus uz Liepāju, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārdošanas vadītāju sales@promenadehotel.lv, lai saņemtu labāko piedāvājumu. 

Atpūtai

Senatnīgi romantiskie un mājīgie viesnīcas numuriņi ļaus izbaudīt patiesu atpūtu no ikdienas steigas, paverot burvīgu skatu uz Liepājas promenādi un ostu.

 

Viesnīcas restorāns "Piano" iepriecinās ar nesteidzīgu atmosfēru elegantā vidē ar īstu gardēžu cienīgām maltītēm.

 

Viesnīca atrodas pašā vecpilsētas sirdī – blakus iecienītākajām Liepājas atpūtas vietām un tikai 15 minūšu gājienā no gleznainās balto smilšu pludmales un parka.

 

Pieraksties Promenade Hotel JAUNUMIEM, lai saņemtu kodu ar kuru varēsi veikt rezervāciju ar 10% atlaidi!

 

Rezervējot pie mums tiešsaistē – mēs nodrošinām labāko cenu! 

Grupām

Tiem, kuri vēlas iepazīt Kurzemi, viesnīca "Promenade Hotel" būs īstā vieta.

 

Viesnīca atrodas pastaigas attālumā no Liepājas galvenajām apskates vietām, un tā ir lieliska izvēle kultūras entuziastiem, kas vēlas iepazīt Liepājas vecpilsētu.

 

Ja plānojat grupas braucienu uz Liepāju, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārdošanas vadītāju sales@promenadehotel.lv, lai saņemtu labāko piedāvājumu. 

 

kategorija kopš 2008

kategorija kopš 2008

Vēsture

Liepāja – pilsēta ar gadsimtiem senu un bagātu vēsturi. Teju deviņsimt gadu skarbajos Kuršu vēju un balto pludmales smilšu pulēta un jūras bangu auklēta, pilsēta joprojām saglabājusi senā Līvas ciema neatkārtojamo pievilcību. Daļa šīs senās piejūras zvejnieku, kuģotāju un ceļotāju pilsētas vēsturē ir arī viesnīcai „Promenade Hotel”.

 

Ostas apkārtnes vēsture sniedzas tālajā 18. gadsimta sākumā, kad divi turīgi vācu tirgotāji Lorencs Joahims Hike un Antons Vite organizēja vērienīgu kuģu kustību, sagaidot preču kuģus no tālām un eksotiskām zemēm. Ievestās preces – audeklus, labību un sāli – vācu tirgotāji glabāja lielajā, no tumšsarkanajiem ķieģeļiem celtajā ostas spīķera noliktavā, kas nu ir pārtapusi par “Promenade Hotel”.

Pateicoties savam ieguldījumam pilsētā, Hike un Vite Liepājas vēsturē ierakstījuši savu vārdu ne tikai kā bagāti tirgoņi, bet arī lieli labdari un filantropi, kas atbalstījuši piejūras pilsētas uzplaukumu. Pusotru gadsimtu pēc Hikes un Vites dzīves, ostas spīķera ēka kalpoja kā noliktava tirgotāju atvestajām precēm.

 

2007. gadā senā spīķera apkārtne piedzīvoja atdzimšanu, lai sagaidītu pilsētas viesus no tuvām un tālām zemēm nu jau jaunā veidolā. Šodien 18. gadsimtā celtais ostas spīķeris ir pārtapis modernā dizaina viesnīcā ar elegantu restorānu un mākslas galeriju. “Promenade Hotel’ nav tikai viesnīca – tas ir stāsts par tāliem ceļojumiem, ko turpina stāstīt vecās spīķera ēkas tumšsarkanie ķieģeļi, senlaicīgās koka sijas un grīdas dēļi. Lūkojoties no viesnīcas logiem, kuģi ostas kanālmalā turpina stāstīt seno stāstu par pasaules ceļojumiem, pēc kuriem vienmēr atgriezties mājās.