Gunāra Silakaktiņa Promenādes par Liepāju

 

Liepāja tiek dēvēta par Latvijas mūzikas, mākslas un vēju pilsētu. Pilsētai īpašu noskaņu piešķir bruģētās ieliņas, koka mājas, Jūgendstila celtnes, baznīcas, parki, kā arī neatkārtojami saulrieti balto smilšu pludmalē.

 
  • Liepājas Promenādes
    Liepājas Promenādes
  • Liepājas Promenādes
    Liepājas Promenādes
  • Liepājas Promenādes
    Liepājas Promenādes

Piedāvājam ekskursijas pa Liepāju un tās vecpilsētu ar vairākiem ekskursiju maršrutiem profesionāla gida Gunāra Silakaktiņa pavadībā. 

Grupām un ģimenēm līdz 15 cilvēku sastāvam cena ir 50,00 EUR, par ekskursiju ar kājām vai Jūsu transportu. Ja nepieciešama transporta noma ekskursijai, informējiet par to viesnīcas uzņemšanā, un cena par ekskursiju ar transportu tiks aprēķināta individuāli, ņemot vērā plānoto maršrutu, tāpat grupām, kas lielākas par 15 cilvēkiem!

 

Piesakiet ekskursiju 24h iepriekš viesnīcas uzņemšanā, zvanot pa tālruni +371 634 88 2 88 vai rakstot uz e-pastu info@promenadehotel.lv.

 

 

 

Video stāsts par 19.gadsimta Liepājas lepnākajām viesnīcām, to piedāvājumiem, sniegtajām iespējām, kā arī ēku likteņiem.

 

 

Stāsts par bijušo Liepājas aerodromu, vietu, kur pašreizējās O.Kalpaka ielas galā kādreiz startēja duglasi un meseršmiti.

 

 

Ikviens liepājnieks zin, ka Liepājā ir fortifikācijas sistēma, taču mazāk zināms ko īsti šajās grandiozajās celtnēs darīja.