Mūsu stāsts

 

Piecu zvaigžnu, dizaina viesnīca "Promenade Hotel” atrodas vēsturiskā ķieģeļu ēkā paša Liepājas sirdī, tikai dažus metrus no tirdzniecības kanāla, dažu soļu attālumā no Baltijas jūras.

Viesnīca „Promenade Hotel” saviem viesiem piedāvā 58 mājīgus, labiekārtotus numurus – sākot no standarta līdz lukss klases viesu istabām. To interjers ir izsmalcināti un individuāli veidots, akcentējot ēkas vēsturisko arhitektūru apvienojumā ar mūsdienu dizaina tendencēm, modernām tehnoloģijām, kā arī visu nepieciešamo aprīkojumu, kas atbilst gan darījumu, gan atpūtas viesu prasībām un ierastajam komforta līmenim. Viesnīcas konferenču un banketu centrs piedāvā 7 elegantas conferenču un pasākumu telpas ar ietilpību līdz pat 200 personām. 

 


 

Darījumiem

 

Viesnīcā pieejams daudzpusīgi aprīkots biznesa centrs, bezmaksas bezvadu internets, telpas konferencēm un sanāksmēm, lietišķo pusdienu ēdienkarte restorānā, bezmaksas autostāvvieta ar videonovērošanu, kā arī transfēra pakalpojumi.

 

Atrašanās vieta pašā Liepājas centrā nodrošinās to, ka ērti sasniegsit jebkuru pilsētas objektu. Ja nepieciešams doties ārpūs Liepājas, sabiedriskais transports pieejams tikai 100 m attālumā.

Atpūtai

Senatantīgi romantiskie un mājīgie viesnīcas numuriņi ļaus izbaudīt patiesu atpūtu no ikdienas steigas, paverot burvīgu skatu uz Liepājas promenādi un ostu.

 

Viesnīcas restorāns "Piano" iepriecinās ar nesteidzīgu atmosfēru elegantā vidē ar īstu gardēžu cienīgām maltītēm.

 

Aktīvas atpūtas piekritējiem piedāvājam arī dažādus sporta un izklaides pakalpojumus.

 

Viesnīca atrodas pašā vecpilsētas sirdī – blakus iecienītākajām Liepājas atpūtas vietām un tikai 15 minūšu gājienā no gleznainās balto smilšu pludmales un parka.

Ceļojumiem

Tiem, kuri vēlas patstāvīgi iepazīt Kurzemi, viesnīca "Promenade Hotel" būs īstā vieta.

 

Piedāvājam ekskursiju rīkošanu profesionālu gidu pavadībā, ļaujot iepazīt leģendāro vēju pilsētu un tās apkārtni.

 

Organizējam arī individuālus un nelielu izmēru grupu dienas atpūtas braucienus, aplūkojot aizraujošākos tūrisma un izklaides objektus.

 

kategorija kopš 2008

kategorija kopš 2008

Vēsture

Liepāja – pilsēta ar gadsimtiem senu un bagātu vēsturi. Teju deviņsimt gadu skarbajos Kuršu vēju un balto pludmales smilšu pulēta un jūras bangu auklēta, pilsēta joprojām saglabājusi senā Līvas ciema neatkārtojamo pievilcību. Daļa šīs senās piejūras zvejnieku, kuģotāju un ceļotāju pilsētas vēsturē ir arī viesnīcai „Promenade Hotel”.

 

Ostas apkārtnes vēsture sniedzas tālajā 18. gadsimta sākumā, kad divi turīgi vācu tirgotāji Lorencs Joahims Hike un Antons Vite organizēja vērienīgu kuģu kustību, sagaidot preču kuģus no tālām un eksotiskām zemēm. Ievestās preces – audeklus, labību un sāli – vācu tirgotāji glabāja lielajā, no tumšsarkanajiem ķieģeļiem celtajā ostas spīķera noliktavā, kas nu ir pārtapusi par “Promenade Hotel”.

Pateicoties savam ieguldījumam pilsētā, Hike un Vite Liepājas vēsturē ierakstījuši savu vārdu ne tikai kā bagāti tirgoņi, bet arī lieli labdari un filantropi, kas atbalstījuši piejūras pilsētas uzplaukumu. Pusotru gadsimtu pēc Hikes un Vites dzīves, ostas spīķera ēka kalpoja kā noliktava tirgotāju atvestajām precēm.

 

2007. gadā senā spīķera apkārtne piedzīvoja atdzimšanu, lai sagaidītu pilsētas viesus no tuvām un tālām zemēm nu jau jaunā veidolā. Šodien 18. gadsimtā celtais ostas spīķeris ir pārtapis modernā dizaina viesnīcā ar elegantu restorānu un mākslas galeriju. “Promenade Hotel’ nav tikai viesnīca – tas ir stāsts par tāliem ceļojumiem, ko turpina stāstīt vecās spīķera ēkas tumšsarkanie ķieģeļi, senlaicīgās koka sijas un grīdas dēļi. Lūkojoties no viesnīcas logiem, kuģi ostas kanālmalā turpina stāstīt seno stāstu par pasaules ceļojumiem, pēc kuriem vienmēr atgriezties mājās.