Kāzas ir īpašs un neaizmirstams notikums - tāds, kas paliek atmiņā uz mūžu, tādēļ svarīgi ir izvēlēties arī atbilstošu svinību vietu. Ja esat iecerējuši šo notikumu nosvinēt senlaicīgi romantiskā atmosfērā, palutināt savus viesus ar lieliskiem ēdieniem, augstas klases apkalpošanu un vēlāk brīnišķīgu atpūtu viesu numuros, Promenade Hotel būs īstā vieta Jūsu svinībām!


Vērienīgām kāzām piedāvājam plašo Hika spīķera zāli, kurā pietiks vietas gan galdiem, gan dejām un dažādām kāzu izdarībām. Papildus varēsiet izmantot stikloto Hika spīķera terasi – vērojot jahtas Tirdzniecības kanālā, cienāt viesus ar restorāna Piano pašgatavoto kāzu torti un malkot kafiju. 

Intīmākām svinībām mazākā viesu pulkā piedāvājam ieturēt svinīgas vakariņas Kamīnzālē vai Rožu zālē. Papildus varam palīdzēt noorganizēt dažādus praktiskus jautājumus un īpašus pārsteigumus!

Kāzu svinībām piedāvājam:

  • Vietas Hika spīķera zālē pie galdiņiem līdz 110 personām, Kamīnzālē 16 un Rožu zālē līdz 30 personām
  • 50 divvietīgus numuriņus viesu izmitināšanai (iespējamas vēl 10 papildvietas)
  • Jaunlaulāto numuriņu ar -30% atlaidi no pamatcenas
  • Autostāvvietas viesu automašīnām, iespējams pasūtīt papildus transportu
  • Ēdienkartes sastādīšana atbilstoši Jūsu vēlmēm un iespējām
  • Palīdzēsim ar kontaktiem mūziķiem, floristiem un telpu dekoratoriem, kā arī fotogrāfiem.


Promenade Hotel un restorāna Piano personāls rūpēsies, lai atvieglotu gatavošanos nozīmīgajam notikumam un kāzu svinības paliktu Jūsu atmiņā kā krāšņa pasaka!

Lai Jūs saņemtu izdevigāko un Jums piemērotāko piedāvājumu: